Ekibimiz

Leila Jenny Becker

Leila Jenny Becker

Leila Jenny Becker, 39 yaşında, işletme diplomasına sahip ve Frankfurt am Main / Almanya'da yaşıyor. 2010 yılından bu yana IB genel merkezinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Diğer pozisyonlarının yanı sıra, Leila Becker Schwarz Rot Bunt Vakfı mütevelli heyeti üyesi ve IB Polska vakfı yönetim kurulu üyesidir. Becker, 2021 yılından bu yana IB Turkey (IBETH) Genel Müdürü ve ALYADA A.Ş Yönetim Kurulu üyesidir. Becker, Türkiye'deki sorumluluklarının yanısıra IB Chengdu Eğitim Geliştirme A.Ş.'nin yasal temsilcisi, Gürcistan'da yeralan IB Mthiebi Okulu’nun IB e.V. adına yetkili temsilcisidir. 

E-posta yazın

Eda Karsel

Eda Karsel

Eda Karsel, 2022 yılından bu yana IB Türkiye ve ALYADA A.Ş.’nin genel müdürlüğünü yürütmektedir. 2014 yılından bu yana IB Türkiye'de (IBETH) Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Proje Geliştiricisi ve Proje Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Avrupa Birliği Komisyonu tarafından onaylanmış kıdemli uzmandır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na kayıtlı İş Güvenliği Uzmanı ve Sosyal Kalkınma Çevre Uzmanıdır. Onaylı CSR denetçisi olarak EMEA bölgesinde  denetimler gerçekleştirmiştir. Eda Karsel UNDP'de Sürdürülebilirlik Yönetimi Programını tamamladı. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun oldu. 2006 yılından bu yana sürdürülebilirlik konusunda ulusal ve uluslararası kalkınma ortaklarıyla birlikte çalışan Eda Karsel, göç, kalkınma ve sürdürülebilirlik konularında uzmandır.

E-posta yazın

Carina Russo Valdigem

Carina Russo

55 yaşındaki Carina Russo Valdigem İtalyan'dır; doğduğu günden beri Almanya'da yaşamaktadır. Aralık 2022'den bu yana International Bund'da Uluslararası İşbirliği Departmanı'na destek vermektedir. Çalışmaları, Türkiye, Gürcistan ve İsviçre'de ki ofisler için Frankfurt ve Türkiye ekibine idari destek sağlamaya odaklanmaktadır.

E-posta yazın

Kadri Akdemir

Kadri Akdemir

61 yaşındaki Kadri Akdemir, işletme diplomasına sahip ve Frankfurt Main / Almanya'da yaşıyor. Internationaler Bund'a 1 Temmuz 2022 itibarıyla Finans Yöneticisi olarak katılmıştır ve uluslararasi İştiraklerden sorumludur. Başlıca görevleri, Türkiye, Gürcistan ve Çin'deki ofisler için mali destek ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra Almanya'daki yönetim kurulu üyeleri için mali tabloların izlenmesi ve hazırlanmasıdır.

E-posta yazın

Zeynep Hazal Kelleoğlu

Hazal Kelleoglu

29 yaşındaki Zeynep Hazal Kelleoğlu, İstanbul'da yaşıyor. Beykent Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında yüksek lisans yapmaktadır. 6 yıl İngilizce Öğretmeni olarak çalıştıktan sonra sektör değiştirmeye karar vererek; Nisan 2023'te Internationaler Bund - Türkiye ofisine Proje Asistan'ı olarak katıldı.

E-posta yazın

Posta programını açın (yapılandırılmışsa) veya e-posta adresini görüntüleyin

Posta programını e-posta