Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz:  İnsan Olmayı Güclendirmek!

IBETH, kurulusundan bu yana kapsayıcılık ilkesiyle insanları desteklemeyi hedef olarak belirlemiştir. IBETH, misyon bildirgesinde ve insanlık vizyonunda, hem bireyin hem de toplumun yaşamındaki her türlü engeli ortadan kaldırmaya ve herkese özgürce gelisme, sorumluluk alma ve toplumun gelisimine aktif olarak katılma hakkı vermeye calısır. 

Taahhüdümüz

Hedeflerimiz, insanların özgürce gelismelerine, kendi yasamlarını sekillendirmelerine, topluma entegre olmalarına, kisisel sorumluluklar üstlenmelerine, toplumun gelisimini sekillendirmeye aktif olarak yardımcı olmalarına, bireye ve topluma sosyal destek verme istegini tesvik etmeye ve uluslararası anlayıs ve isbirligini teşvik etmeye yardımcı olmaktır.

Toplumla İlgili Politikamız

Demokratik tutum ve davranısların yanı sıra baskalarını kabullenmeyi savunuyoruz. Irkcılığı, siddeti ve ayrımcılıgı reddediyoruz. Çalısanlarımız ve tüm paydaslarımız için olumlu calısma ve yasam kosullarının yaratılmasını destekliyoruz. 

Ortaklarımız icin Hizmetler

Birbiriyle iliskilendirilebilen ve böylece yeni bir hizmet kalitesine yol acan sosyal hizmetler sunuyoruz. Özel kisiler ve her türlü tüzel kisilik için hizmet sunuyoruz. Yenilikci isbirligi bicimlerine acığız. Profesyonel kapasitemiz, bilginin sürekli güncellenmesine, kalite standartlarının sürekli gelistirilmesine ve kapsamlı bir kalite yönetimine dayanmaktadır.

Calısanlarımız için Misyonumuz

Grubumuzdaki sosyal etkilesim karsılıklı takdir ve saygıya dayanmaktadır. Organizasyonumuz sürekli öğrenmekte ve gelismektedir. Müsterilerimizin ve calısanlarımızın memnuniyeti her zaman basarımızın ölcütü olmustur. 

Bu misyon beyanını sürekli gelistirmeyi görevimiz olarak görüyoruz!

Posta programını açın (yapılandırılmışsa) veya e-posta adresini görüntüleyin

Posta programını e-posta