IBETH - IB Egitim ve Toplumsal Hizmetler Ltd. Sti

Internationaler Bund (IB), yaklasık 14.000 calısanıyla genclik, sosyal uyum ve egitim calısmaları alanında Avrupa'nın en büyük hizmet saglayıcılarından biridir. 1949 yılında kurulan ve dünya capında 300 noktada 700'den fazla subesi yeralan IB, her yıl yaklasık 350.000 cocuk, genc, yetiskin ve yaslıya geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. 

Bu amacla bilgi birikimini ve tecrübelerini dünya ile paylasan Internationaler Bund tarafında, 2006 yılında İstanbul'da kurulan IB Egitim ve Toplumsal Hizmetler Ltd. Sti (IBETH)'in temel ilkeleri, sosyal sorumluluk ve dezavantajlı grupların, yerinden edilmiş insanların ve göcmen calısanların desteklenmesi gibi sosyal projelere dahil edilmesidir. IBETH; eğitim, sosyal kalkınma ve istihdamı tesvik alanlarında hizmet saglayıcılardan biri olup, uluslararası işbirliği alanında egitim, mesleki egitim ve istihdam, kadın hakları ve insan hakları konularına odaklanan sürdürülebilir projeler uygulamaktadır. 

IBETH (IB Türkiye)'nin yüksek motivasyonlu dinamik ekibini İstanbul ofisinde Genel Müdür Eda Nur Karsel ve Frankfurt IB Genel Merkezi'nde Genel Müdür Leila Becker temsil etmektedir.

Posta programını açın (yapılandırılmışsa) veya e-posta adresini görüntüleyin

Posta programını e-posta